تبلیغات در عصری که در آن به سر می بریم بیشتر از آنکه یک مبحث تجاری باشد، علمی نوین به شمار می آید.

شرکت تبلیغاتی دریچه نو با تشکیل گروهی توانمند، خلاق و آگاه به دانش روز با انجام مطالعات صحیح بهترین و مؤثرترین شیوه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشاوره، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی، تحقیقات بازار و برند سازی بخشی از خدمات در این بخش از کانون تبلیغاتی دریچه نو می باشد.

مهمترین فعالیت های بخش مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات در شرکت تبلیغاتی دریچه نو عبارتند از:

۱- کمپین تبلیغاتی :

برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد.

از نظر تخصصی تنها راه انسجام‌بخشی تمام اجزاء تبلیغاتی یک شرکت در جهت اهداف استراتژیک، کمپین تبلیغاتی است که با طراحی درست و هدفمند آن می توان به تأثیرات فراتر از انتظار رسید. تجربه ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد.

لذا در این واحد سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه دهد.

همچنین در این واحد با بررسی رسانه های مختلف و اثربخشی آنها پیشنهادات ویژه ای در قالب برنامه مدون تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود تا ضمن ایجاد هم افزایی، پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده تری انتقال داده شود.

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش راه اندازی کمپین تبلیغاتی عبارت‌اند از:

✅ برنامه‌ریزی، تدوین استراتژی و بودجه‌بندی یک کمپین تبلیغاتی

✅ ایده پردازی کلیه فعالیت‌ های پیش‌ بینی‌ شده در یک کمپین تبلیغاتی

✅ ارائه خدمات اجرایی و نظارت مربوط به فعالیت‌های یک کمپین تبلیغاتی

۲- برندینگ

در دنیای امروز که بازارهای آن مملو از محصولاتی است که از لحاظ فیزیکی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند خلق شخصیت مناسب برای یک نام تجاری می‌تواند تمایز چشمگیری را ایجاد کند و نه‌ تنها بخشی از قلب و ذهن بلکه بخشی از زندگی روزمره مصرف‌کنندگان را تسخیر کند.

هر بنام تجاری شخصیت خاص خود را دارد که یک مزیت رقابتی در بازار به شما می دهد لذا برندینگ از مباحث مهم و اصلی استراتژی های مدیریت محصول به شمار می رود. امروزه سرمایه اصلی بسیاری از شرکت های بزرگ نه در دارایی‌های ملموس بلکه در نام تجاری آن هاست.

محققان بر این باورند که ارزش واقعی یک شرکت جایی بیرون از آن است، یعنی در ذهن مصرف کننده ها، کالاها را شرکت ها می سازند و برندها را مشتریان می‌خرند.

درواقع برندینگ تأثیری به‌یادماندنی خواهد داشت که می تواند فراتر از بازاریابی عمل کند. به‌طورکلی مدیریت برند مدیریت ادراکات مصرف‌کننده است، لذا از طریق اثرگذاری بر ذهن و احساسات مخاطب می‌توان یک نام تجاری را ایجاد کرد و آن را ارتقاء داد.

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش برندینگ عبارت‌اند از :

✅ تعیین استراتژی های برندینگ

✅ تعریف و طراحی برند

✅ شناسایی و تعیین جایگاه برند

✅ مدیریت رشد و افزایش ارزش برند

✅ ارتقاء یا اصلاح جایگاه برند و محصول

✅ ارزیابی و سنجش قدرت برند

۳- تحقیقات بازار

تحقیقات بازار، شرکت را از وضعیت رقبا، روندهای آتی بازار و رفتار مصرف‌کننده آگاه نموده و تصمیم‌گیری درست و اثربخش را مقدور می‌سازد.

تحقیقات کمی و کیفی به‌صورت گسترده در سراسر کشور و ارائه گزارش‌های تفضیلی و تحلیلی در کنار تجربه، شم و دانش مدیران، راهنمای ایشان در اخذ تصمیم‌های درست به شمار می‌آید.

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش تحقیقات بازار عبارت‌اند از :

✅ مشاوره در خصوص تبلیغات فعلی و پیشین

✅ مشاوره انتخاب استراتژی‌های تبلیغاتی

✅ بررسی وضعیت تبلیغاتی شرکت و مقایسه آن با رقبای اصلی

✅ بررسی، تعیین و تخمین بودجه‌های تبلیغاتی

۴- فروش شخصی

یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی و سیاست‌های ترفیعی و تشویقی ما، فروش شخصی است. فروش یک ارتباط دوطرفه است. یک راه، ارتباط شخصی بین نماینده شرکت و مشتری بالقوه و ارتباط دوم، برگشت مشتری به شرکت است.

وظیفه ما این است که با فهم و شناخت نیاز شما، آن را با محصولتان تطبیق داده و سپس مشتری را برای خرید ترغیب نماییم.

فرایند های فروش شخصی ما دارای چند مرحله می باشد :​

جست‌ و جوگری یا مشتری‌یابی، مرحله قبل از تماس با مشتری، مرحله تماس با مشتری، نمایش، حل مشکل، برطرف کردن اعتراضات، بستن قرارداد و پیگیری‌های پس از فروش. از دیگر اهداف این بخش می باشد.

جست‌ و جوگری یا مشتری‌یابی، فرآیند شناسایی خریداران بالقوه و تخمین سودآوری خرید آنهاست. اگر شرکتی بخواهد محصول خود را در کشوری دیگر بفروشد باید بداند که در آنجا چه مصرفی از آن خواهند کرد، چه شرکتی آن را خواهد خرید و کدام شرکت توان مالی خرید را دارد. هر شرکتی که بهتر پاسخ دهد، موفق‌تر خواهد بود.

مشتری‌یابی موثر، مستلزم داشتن تکنیک‌های حل مساله است که شامل شناخت و تطبیق نیاز مشتری با محصولات شرکت، هنگام ارایه نمایش فروش است.

اهم وظایف ما در بخش فروش شخصی شامل موارد زیر می باشد :

✅ مشــارکت در تدوین اســتراتژی و اهـداف فـروش محصـولات شـرکت در بازارهـای داخـلی و خارجـی

✅ تهیه و تدوین برنامه های عملیاتـی فـروش داخـلی با توجه به اسـتراتژی بازار و ظـرفیت و امـکانات تولید

✅ تدوین برنامه عملیاتی فروش خارجی، در راستای تحقق استراتژی های شرکت

✅ نظارت بر انجام عملیات مربوط به اخذ سفارش

✅ هدایت فرآیند فروش داخلی و خارجی و انجام عملیات مربوط به تصدی و اجرای فروش، از لحظه اخذ سفارشات تا زمان تحویل به مشتریان

✅ انجام هماهنگی با واحدهای ذیربط به منظور حصول اطمینان از تحویل به موقع و بهینه سفارشات اخذ شده

✅ نظارت بر فرآیند برقراری ارتباط با مشتریان به منظور جمع آوری اطلاعات مورد نیاز

✅ برنامه ریزی در راستای جمع آوری نظرات، پیشنهادات و انتظارات مشتریان در مورد محصولات و خدمات شرکت

✅ برنامه‌ریزی، تدوین استراتژی و بودجه‌بندی یک کمپین تبلیغاتی

✅ ایده پردازی کلیه فعالیت‌ های پیش‌ بینی‌ شده در یک کمپین تبلیغاتی

✅ ارائه خدمات اجرایی و نظارت مربوط به فعالیت‌های یک کمپین تبلیغاتی